Medlemmar & vänner

Medlemmar i Produkt Gotland

Bli en lagspelare!

troja

trojaBli en lagspelare!

Vi skapar möjligheter för företagare från olika branscher att mötas och nätverka, företag och personer som kanske inte skulle ha träffats någon annanstans.

Välkommen att bli en av oss!

Maila vår ordförande Sven Sandström så får du veta mer om hur man blir medlem sven@kebbe.se


Läs mer!

Biogas Gotland AB

biogas

Magnus Ahlsten
Gudings Gård 369
623 46 Hemse
Tel:0705-484199
E-post: magnus.ahlsten@gotlandica.se

www.biogasgotland.se

Eskelunds Hembageri AB

eskelundsHåkan Jakobsson
Hyvelgatan 7
Box 1279
621 23 VISBY
Tel: 0498-21 01 48
Fax: 0498-21 57 90, 0704 91 96 83
E-post: hakan@eskelunds.se

www.eskelunds.se

Ethel Forsberg AB

ethel.forsberg@icloud.com

Gangvide Farm

Per Karlsson
När Gangvide 503
623 48 STÅNGA
Tel: 073-1830902
E-post: per@gangvidefarm.se
Kickan 073-1840922

http://www.gangvidefarm.com/

Gansviken AB

Håkan Ahlsten
St Hansgatan 5
621 57 Visby
Tel: 0498-27 93 94
Mob: 0705 21 60 91
E-post: maria.ahlsten@apoteket.se

GOTFire AB

Ola Wiman
Vänge Gandarve 510
622 36 Romakloster
Tel: 0498-20 17 59
E-post: ingo@gotfire.se

http://www.gotfire.se/

Gotlandsakademin AB

gotlandsakademin

Jörgen Wessman
Hamngatan 3
621 57 Visby
Tel: 0498-27 64 80
Mob: 0702-17 95 08
E-post: jorgen@gotlandsakademin.se

http://www.gotlandsakademin.se/

Göran och Carina Berntsson

Burs Stora Gläves 718
623 49 Stånga
Tel: 070-5251655
E-post: carina.b.son@telia.com

Halfvede Musteri & Gårdsbutik

Halfvede_logo1

Dalhem Hallvide 119
622 56 Dalhem
0498-23 00 00
E-post: info@halfvede.se

http://halfvede.se/

Hansa Utbildning

Ronny Larsson

073-6718080

ronny@ronect.se

Hattstugan Vård & Utbildning AB

Jane Lindell Ljunggren
När Hallute 315
623 48 Stånga
0498- 49 24 25
E-post: jane@hattstugan.se

http://www.hattstugan.se/

Hotell S:t Clemens AB

logotype

Annabritta von Schulman
Smedjegatan 3
621 55 Visby
Tel: 0498-21 90 00
Mob: 0708-43 48 41
E-post: annabritta@clemenshotell.se

http://www.clemenshotell.se/

Ilse Hallgren

Liljewalchsvägen 5
621 46 Visby
Tel: 0704-484100
E-post: ilse.hallgren@outlook.com/

Jordnära AB

Kerstin Bendelin
S:TA Kataringatan 1
621 56 Visby
0498-214475
info@jordnara.com

http://www.jordnara.com/

Karl-Oskars Krypin – Lägenhetshotell

Endreväg 7, 621 43 Visby

Tel: 0707-813103

www.karl-oskarskrypin.se
E-post: karloskars.krypin@gmail.com

Kebbe och Sandström AB

2435

Sven Sandström
Mellangatan 40
621 56 Visby
Tel: 0498-25 99 75
E-post: info@kebbe.se

http://www.kebbe.se/

Lindahls Originella AB

Visborgsgatan 22
621 58 Visby

Tel: 070-686 80 30

Mallas Stenstugu

Endre Stenstugu 424
621 77 Visby
0498-41 11 08
073-676 36 15 Jenny
E-post: info@mallas.se

http://www.mallas.se/

Margareta Gottberg

gottberg

Västergarn Ammor 717, 622 30 Gotlands Tofta

070 – 601 99 88

info@margaretagottberg.se

www.margaretagottberg.se

Montessori Friskola Gotland AB

logotype m m

 

Tina Örnberg

Box 1274

621 23 Visby

Tel: 0498 – 27 81 44
E-post: tina@montessorigotland.se

http://www.montessorigotland.se

Oss Reklambyrå AB

2766

Julia Bendelin
Södertorg 12
621 57 VISBY
Tel: 0498-20 22 50
Fax: 0498-20 22 59
E-post: julia@tilloss.se

http://www.tilloss.se/

Perssons Buss i Visby AB

5201

Pernilla Larsson
Cypressgatan 5
621 58 Visby
Tel: 0498 21 99 70
Mob: 0705-27 85 31
E-post: info@perssonsbuss.se

http://www.perssonsbuss.se/

Ryftes

Yngve Andersson ryftes
Ryftes
Fole
621 75 VISBY
Tel: 0498-360 60
Fax: 0498-361 87
E-post: info@ryftes.se

http://www.ryftes.se/

Sorby Gård

2769Per Henrik Sorby
Sorby Gård, Stenkyrka
620 30 Tingstäde
Tel: 0498-27 22 36
Fax: 0498-27 23 72
E-post: info@sorbygard.se

http://sorbygard.se/

Stora Tollby Trädgård AB

2771Andreas Wiklund
Fole Stora Tollby 630
Telefon: 0703 462651

http://storatollbygard.se/

Stafva AB

Patrik von Corswant
Stafva Gård
621 78 VISBY
Tel: 0498-310 05
Fax: 0707 34 96 04
E-post: pvc@i.lrf.se

http://www.stafva.se/

Stora Gåsemora Gård AB

Birgitta du Rietz
Fårö Stora Gasmora 4200
624 67 Fårö
Tel: 0498-22 37 26
Mobil: 070-328 75 00
E-post: info@gasmora.se

http://www.gasemora.se/

 

Tryffel of Sweden ek förening

22026Olof Thomsson
Östergarn Sande 415
623 68 Katthammarsvik

http://www.tryffelofsweden.se/

Upphandlingskonsult i Sverige AB

Roland Pettersson
E-post: roland@upphandlingskonsult.se

http://www.upphandlingskonsult.se/

Winkonsult AB

2774Nils Nordenbrink
Ravinstigen 13
621 58 Visby
Tel: 0498-27 62 60
E-post: nils@winkonsult.se

http://www.winkonsult.se/

 

Vän av Produkt Gotland

Våra vänner är guld värda!

Vad är Vänmedlemsskap? Hur blir jag vän av Produkt Gotland?


Läs mer!

Beata Afzelius

beata.afzelius@gotland.com

Eva Wetterdal

wetterdal

Eva Wetterdal
Vikingagatan 11
621 55, Visby
Tel: +46 703 78 5359
E-post: eva@wetterdal.se

http://www.wetterdal.se/

Svenska Spel

Norra Hansegatan 17
621 80 Visby
Tel: 010-120 00 00

www.svenskaspel.se

Swedbank AB

Österväg 10
621 45 VISBY
Tel 0498-40 44 00

http://www.swedbank.se/

Peter Stade

Peter Stade

Kronhagsv 25

624 62 Fårösund

0727-491717

peter.stade@pjt.se